Poštovana,
    Kolike su šanse da žena sa policističnim jajnicima zatrudni?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 19. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Velike uz regulaciju ciklusa
      (dobre su reakcije na klomifen i femara preparate) ali uz prethodnu kontrolu rezistencije na insulin i adekvatnu terapiju ovog poremećaja, koji može biti u sklopu ovog oboljenja. Naravno, pod uslovom da nemate inicijalno i neku infekciju, da Vam je nalaz spermograma partnera dobar, kao i da nemate dodatno i neki od imunoloških poremećaja trudnoće (antispermatozoidna antitela, trombofiliju itd).
      Pozdrav.