Poštovani,
    Rezultat vaginalnog sekreta mi je vs v grupa, otkriven mi je vaginalis interesuje me kako se dobija i kako se leči? Rezultat papa: 2 b grupa, da li je to dobro? Hvala unapred p.s. napominjem da imam 28 god i da pokušavam da ostanem u drugom stanju inače imam policistične jajnike i hormonske probleme.
    Hvala.

    Odgovoreno: 15. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Što se infekcije tiče, možete koristiti orvagyl ili macmiror vag globule, ali je potrebno da oba partnera popiju i orvagyl tbl. 2x400 mg tokom 7-10 dana. Ako imate hormonske probleme, morate odraditi nalaze hormona: tsh, t3, t4, fsh, lh, prl, e2, prg, kortizol, testosteron, nalaz šuk i insulina. Javite se vašem lekaru da odredi koji tip poremećaja u hormonima imate kako bi mogao da vam da odgovarajuću terapiju.
      Pozdrav.

Komentari na pitanje: #28913

    • Izvestaj za vs je 3 - grupa, a papa test 2-b... Kako se leci? I sta predlazete? Hvala.