Poštovani,
    Danas sam saznala da sam u 5. nedelji trudnoće. Već par dana imam polensku kijavicu koja nikako da prestane. Da li to može štetiti plodu pošto je ovo nedelja u kojoj počinju da se razvijaju organi i da li mogu popiti fervex?
    Hvala

    Odgovoreno: 15. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Za polensku kijavicu više će vam pomoći tablete phenergana, ili neki drugi antihistaminik koji možete koristiti u trudnoći, obzirom da se ovaj lek dosta teško nalazi kod nas. Ali, neće vam naškoditi ni jedna kesica ferveksa.
      Pozdrav.

Komentari na pitanje: #28889