Poštovani,
    Se porodiv pred 2 meseci i imav ultrazvučni pregled i ednas vaginalno od koga se porodiv i pap testot mi e dobar me interesira dali moze so ovie pregledi posto veli dr deka e se vo red da se vidi da ne e ostanalo nesto od postelkata bidejki krvarev posle porodot 30 dena i posle na vtoriot mesec dobiv menstruacija i dali e toa voopsto menstruacija mnogu obilno krvarev i primav nekoi inekcii za da mi sopre krvarenjeto. I imam bolki vo levata strana na stomakot i dali e mozno ako se vospaleni jajnicite toa da e nesto opasno pozdrav od makedonija.
    Hvala.

    Odgovoreno: 14. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Pošto ste jako krvarili moguće da je zaostao i deo posteljice, ali ako imate bolove sa leve strane, moguće je i da imate zapaljenje. Probajte mišljenje još nekog lekara., ali uz pethodni ultrazvučni pregled. Što se tiče menstruacije i njenog javljanja po porođaju, to je vrlo individualno, neko dobije prvi ciklus posle 6 nedelja, a neko posle godinu dana, to vam nije merilo.
      Pozdrav.