Poštovana,
    Se porodiv predd dva meseci i sega pred nekoj den pocnav da krvaram i toa mnogu obilno moeto prasanje e dali e toa menstruacija i dali treba da bide tolku obilna doktorot mi prepisa inekcii za da go sope krvarenjeto koe mi smeta me pravi malaksana
    Fala odnapred

    Odgovoreno: 12. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Možda je ostao manji deo posteljičnog tkiva koji materice pokušava da izbaci, pa je poterbno da se odstrani. Moguće je da je prisutna i neka inekcija zbog koje krvarite. Ukoliko vam to lekar isključi kao razlog, uključite terapiju gvožđem: ferrum tbl. 2x1 + ferlecit amp intravenski 2x nedeljno.
      Srdačno