Molim vas,
    Da li je strašno ako na prvom pregledu u 8-oj nedelji ginekolog kaže da je gestacijski mešak nepravilnog oblika, da su prisutne srčane radnje i pokreti ploda?
    Unapred hvala!

    Odgovoreno: 11. 05. 2009.

Komentari na pitanje: #28403

    • Uterus u AVF, dimenzija 17×48×40mm Endometrijum tanak, u središnjem delu kavuma gestacijski mesak nepravilnog oblika 5×2mm, Desni jajnik24×14mm, levi 22×12mm. U Duglasovom spagu nema slobodne tečnosti Dg. Ab.spontaneus m.l.l

    • Poštovani, Juce mi je lekar u domu zdravlja rekao da ne cuje srcanu radnju,niti vidi plod. Trudnoca 6n+4d. Rekao da je zumancana je malo veca nego sto bi trebalo(6,3mm). Uradila sam betu-8241. Danas sam otisla kod drugog lekara,video je srcanu akciju,crl 4mm. Ali je napisao da je gestacijski mesak nepravilnog oblika a zim.kesa nejasna... Sta to može da znaci?