Draga doktorka,
    kako bezuspešno pokušavam da pošaljem pitanje nikako nema odgovora jer nemam e mail interesuje me da li sa dijagnozom microadenom hipofize smem planirati trudnoću, pijem bromokriptin 7,5mg dnevno.
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 07. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Postoji mogućnost da vam se na datu terapiju adenom smanji ali i progredira, bez obzira na datu terapiju. Količina leka koju pijete nije mala. Dokle god nemate definitivne rezultate date terapije mislim da biste trebali da sačekate. Ukoliko kontrolni nalazi budu dobri startujte sa planiranjem porodice.