Poštovani doktore,
    da li posle prestanka laktacije, bez uzimanja lekova za prestanak laktacije, postoji mogućnost da mi se ciklus poremeti, tj. da ne dobijam na vreme.
    Hvala

    Odgovoreno: 27. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Niste napisali da je je to sve vreme od porođaja ili samo po neki ciklus. U principu trebalo bi da ciklusi budu isti kao i pre porođaja. Ali moguće je da se poremetila funkcija štitne ili nadbubrežne žlezde ili da imate možda povišen nivo prolaktina, pa ne bi bilo loše da uradite hormonski status.