Poštovani,
    zbog pcos i željene trudnoće pijem siofor 850 (metformin hidrohlorid) i treba da nastavim sa tom terapijom i kaka dođe do trudnoće. S obzirom da u uputstvu za korišćenje leka piše da se ne sme piti u trudnoći volela bih da čujem Vaše mišljenje o tome.
    Hvala!

    Odgovoreno: 27. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Ne znam za njega ako sadrži možda neku komponentu koja je kontraindikovana, ali m etformin u formi glucophage možete sigurno. Bez leka imate veće šanse da dođe do spontanog pobačaja ako zatrudnite.