Poštovana,
    U poslednje vreme primećujem veći broj bubuljica na vratu i torzou a u pubertetu nisam (imam 36 godina), čula sam da to ima veze sa nekim oboljenjem jajnika-interesujeme da li je to istina?
    Hvala

    Odgovoreno: 07. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Verovatno mislite na sindrom policističnih jajnika, međutim kod njih se bubuljice najčešće javljaju na licu. Takođe da bi posumnjali u pcos trebalo bi da imate jos neke simptome (neuredna krvarenja, pojačanu dlakavost, gojaznost). Preporučujem da se javite dermatologu.