Poštovana,
    Imam 28 god i sindrom policističnih jajnika od 17 god, radila sam s vremena na vrijeme nalaze testosterona i ostale hormone, i testosteron je uvijek bio povišen. Sada bih da ostanem u drugom stanju, i ne uspijeva mi. Šta da radim, plašim se da je moj problem tako veliki
    Unaprijed zahvalna, Maja

    Odgovoreno: 07. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Prvo vam savetujem da vaš partner uradi spermogram kako bi se uvidelo da problem nije možda u tome. Ukoliko nije, a vi i dalje ne možete da ostanete u drugom stanju, potrebno je posetiti ginekologa i razmisliti o indukciji ovulacije.