Da li je rezultat za ureaplazmu 1000 pcc/ml jaka infekcija? imala sam pre 3 meseca spontani pobacaj,posle tog radila sam V i C bris, u vaginalnom je sve ok a u cervikalnom mi je nadjena hlamidija i ureaplazma! Ja i muz smo pili po 2. kutije eritromicina 3x1, i doksiciklina po 2. kutije 2x1, a ja sam nastavila sa vaginaletama 1 kutija Canestena i 2.kutije poliginaxa!!! Sa tim tabletama i vaginaletama sam zavrsila pre 7.dana!! Kada da idemo opet na briseve? Na poslednja 2.pitanja nisam dobila odgovor, molim vas da mi odgovorite!! Unapred hvala

    Odgovoreno: 12. 03. 2009.
    • Bilo kakva infekcija (bila ona jaka ili slaba) ureaplazme i hlamidije mora da se leci. Ponovo briseve mozete uraditi 15 dana nakon prestanka uzimanja lekova, a izlečenjem se smatra ako posle 2 meseca od prestanka pijenja lekova nema izolovane hlamidije i ureaplazme.