1. Neprijatni miris tokom seksualnog odnosa

    Pitanje broj: #143810

    Možete li mi reći šta bi moglo biti uzrok neprijatnom mirisu na ribu - samo u toku seksualnog odnosa? Nemam simptome kao što su svrab, pečenje, cevenilo, plikovi, bolovi, čak ni taj iscedak nema nikakav neuobičajen miris i normalne je boje - nije zelenkast, niti ima sukrvice, niti je sirast. Ništa od toga. To traje već mesec dana s tim da se na svakih 4-5 dana smiri i onda nakon dva dana opet.

    Odgovoreno: 26. 01. 2016.
    • Poštovana,
      Moguće je da imate bakterijsku vaginozu, što podrazumeva poremećaj kiselosti vagine usled nedostatka ili smanjenog broja bakterije lactobacillus sp. u vagini. Zbog toga Vam savetujem ginekološki pregled i test na bakterijsku vaginozu, pa terapiju prema nalazu.