1. Kašnjenje menstruacije dva dana

    Pitanje broj: #142853

    Poslednju menstruaciju sam imala 17.11.2015. Radimo na bebi već 4 meseca, sada je trebalo da dobijem 15.12, ali mi menstruacija kasni dva dana. Do sada se nikada nije dešavalo da mi kasni više od jedan dan. Test za utvrđivanje trudnoće sam radila 11.12 i rezultat je bio negativan. Grudi su mi natečene i bolne kao pred svaku menstruaciju, stomak me samo pomalo preseče i ništa više, pa me zanima da li to može da znaži da sam u drugom stanju ili ne? I kada opet da uradim test?

    Odgovoreno: 17. 12. 2015.
    • Poštovana,
      Ukoliko Vam menstruacija ne počne ni u narednih nekoliko dana, uradite hormon beta hcg iz krvi i javite se ginekologu radi tumačenja rezultata.