1. Neredovno uzimenje pilula za kontracepciju

    Pitanje broj: #143801

    Uzimam kontraceptivne tablete Diane (dogodilo se da sam koji dan zaboravila). Menstruacija mi je redovna, ali sam se u zadnje vreme malo neobično osećala. U mesec dana napravila sam tri kućna testa na trudnoću, svi negativni. Da li ima razloga za brigu?

    Odgovoreno: 26. 01. 2016.
    • Poštovana,
      Savetujem Vam redovno uzimanje oralnih kontraceptivnih pilula, jer u suprotnom su mogući razni neželjeni efekti - iregularna krvarenja, neželjena trudnoća i sl.