1. Bolovi u predelu jajnika

    Pitanje broj: #143248

    Poslednja menstruacija mi je bila 01.12.2015, već nekoliko dana imam bolove u predelu jajnika i pojačan sekret, kao kad treba da dobijem, ali ništa još uvek. Imala sam zaštićen odnos, pa ne znam da li bi mogla biti trudnoća. Da napomenem da sam već neko vreme pod stresom, majka mi je bolesna i sa detetom sam bila u bolnici.

    Odgovoreno: 04. 01. 2016.
    • Poštovana,
      Moguće je da je izostanak menstruacije od par dana posledica blažeg hormonskog poremećaja kao posledica stresa, ali svakako Vam savetujem da se javite na ginekološki pregled ukoliko do menstruacije ne dođe ni u narednih 7-10 dana.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #143248

    • Poštovani. Popila sam pilulu Eskapelle sutra je deseti dan posle tablete. Da li smem da počnem da pijem Diane ako budem dobila ovih dana. Diane počinjem prvi put da koristim. Hvala unapred.