Od proslog meseca se osecam jako cudno. Tj imam bolove u ledjima, u stomaku osecam kao neko pulsiranje. Prilikom podizanja tezih predmeta me presece dole u stomaku, mokrim na svakih pola sata. . . Uradila sam 3 testa i bili su negativni. . . Pocetkom ovog meseca sam dobila, ali mi je trajalo nesto jako malo. . . Brzo se umaram, i strasno mi se spava. U zadnja 3 dana imam blage mucnine i zgaravicu. Juce sam uradila test, ali je opet negativan. Da li postoji mogucnost da sam trudna, a da test ne pokazuje?!

    Odgovoreno: 19. 11. 2015.
    • Poštovana,
      Opisane tegobe mogu biti u sklopu i nekih drugih stanja a ne samo trudnoće. Naime može biti u pitanju urinarna infekcija, anemija,. . . Svakako se javite najpre na pregled ginekologu a zatim ćete dobiti preporuke šta od daljih analiza treba uraditi.