12 oktombra sam puna dva meseca trudnoce, pijem utrogestan od prvog mesec, u pocetku 2x1, a sada 2x2 (vaginalno i oralno) zato sto se je plod zaceo kao blizanci, pa je sada ostalo jedno, za sada je ono ok i pre 3 dana sam bila kod gin, plod je bio velicine 17 cm ili mm (neznam sta je) , pre par dana sam pocela da krvarim, nije to obilno krvarenje ali je krv crvena kad god se obrisem, pa bih vas zamolila da mi odgovorite dali e postoji neka opasnost

    Odgovoreno: 08. 10. 2015.
    • Poštovana,
      Svakako vam savetujem da se javite na ginekološki pregled jer krvarenje u trudnoći tretiramo kao preteći spontani pobačaj. Naravno da vrlo često krvarenje uz adekvatnu terapiju prestane i trudnoća nastavi uredno da napreduje.