Postovani, zadnja tri meseca mi se desava da desetak dana pred menstruaciju jedan dan imam slabo tackasto krvarenje rozikaste boje. Da li je to normalna pojava ili znak neke bolesti? Nisam seksualno aktivna i imam 17 godina. Ciklusi su mi redovni. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 07. 08. 2015.
    • Poštovana,
      Vaše tegobe uglavnom nisu posledica nekog patološkog stanja već često prate period ovulacije, mada bih vam svakako savetovala da se javite na ginekološki ultrazvučni pregled transabdominalnim putem (" preko stomaka") da se isljuči postojanje neke ciste na jajniku ili polipa na sluzokoži materice.