Ako mi je 14. 6. Bilo braonkastih tragova na gacicama, pa 15. 6. Nista a 17. 06. Pocela m normalno, da li za 1dan ciklusa brojim 14 ili 16? Men su na 30 dana pa bih jurila plodne dane. . . Kada je to u mom slucaju? Hvala

    Odgovoreno: 15. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Računajte za 1. Dan menstrualnog ciklusa 17. 06. Inače su za period koji traje 28 dana najčešće plodni dani od 12-16. Dana mc a s obzirom da vama ciklusi približno isto traju računajte te dane za plodne dane. Naravno da nije isključeno da se ovulacija može javiti i nekog drugog dana mc. Zbog toga vam savetujem ako planirate trudnoću da imate redovne odnose na drugi dan.

      dr sandra radović