Poslednja menstruacija mi je bila 10. Juna. Tokom odnosa prije nekoliko dana sam prokrvarila. To je bila bas crvena svjeza krv i sjutradan je samo bilo u braon tragovima i stalo je, onda se sledeci dan opet pojavili braon tragovi na vesu i opet samo taj dan i stalo je. Da li je to prilikom odnosa poremecena menstruacija ili mozda trudnoca? Posto imam jedno dijete a htjela bih i drugo pa se madam da je trudnoca. Vjerovatno je jos rano za test posto cekam za koji dan da vidim da li ce menstruacija doci, da li je zabrinjavajuce to krvarenje? Hvala.

    Odgovoreno: 16. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Ukoliko ste imali odnos otprilike u sredini ciklusa moguće je da ste zakrvarili prilikom ovuacije. Druga mogućnost je da ste zakrvarili sa grlića materice ako imate neku promenu (tzv. " ranicu") na grliću. Svakako vam savetujem da se javite na ginekološki pregled kako bi se ustanovilo da li vam je ginekološki nalaz uredan.

      dr sandra radović