Treba mi pomoc. . Vec mesec, dva imam povecanu kolicinu sekreta nista me ne pece niti svrbi. Miris je nekad neprijatan a nekad ne boja beljcasto zuckasta i tacno osetim trenutak kada mi izlazi jer nije voden nego se razvlacii onako i cele gacice mi budu mokre kao da sam se upiskila. . Sta da radim?

    Odgovoreno: 18. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Obavezno za javite na ginekološki pregled kada će se uraditi i mikrobiološki brisevi pa će vam se prema nalazu i rezultatima briseva odrediti terapija.

      dr sandra radović