Postovani, pre par dana imala sam prvi seksualni odnos. Prilikom pucanja himena bilo je krvi i osetila sam jak bol, ali posle kraceg vremena je prestalo. Medjutim, posle toga sam primetila na ulazu vagine nekakav mesnati izrastaj, koji ranije nisam imala. Zanima me da li je to normalno? Hvala unapred

    Odgovoreno: 28. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Verovatno se radi o karunkulama himenalis koje su nastale nakon defloracije. Ipak ako ste u mogućnosti možete se javiti na ginekološki pregled da bi se sa sigurnošću utvrdilo o čemu je reč.