Imala sam odnos nezasticen, ali on nije svrsio. 20. 5. Sutra dan sam dobila menstruaciju koju sam inace cekala 2meseca, bila je normalna i uobicajena. Od kako se zavrsila cini mo se da osecam tupost u stomaku. . . A sad mi pulsira stomak i imam krkljanja u stomaku i beli iscedak ali sam juce primetila i sukrvicu kao pred menatruaciju, ne bole me grudi i nemam apetit osecam prazan zeludac samo, i kao zategnute misice u donjem delu stomaka i poneki mali bol ali ne konstantan i bas blag. Sta moze biti uzrok? Da li da napravim test? Strah me da mozda nije osetio da je proslo malo. . . Inace su mi neredovne menatruacije. . .

    Odgovoreno: 08. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Prema onome kako ste opisali vaš problem mislim da se pre radi o nekom upalnom procesu genitalnog a možda i urinarnog trakta nego li o trudnoći. Savetujem vam svakako pregled ginekologa koji će vam prema nalazu eventualno indikovati neku dopunsku dijagnostiku (brisevi, krvna slika, beta hcg,. . .)

      dr sandra radović