Pozdrav. Menstruacija zadnja 3 mjeseca mi je neredovna prvo je bilo 31. 3 do 5. 4 onda sledeca 5. 5 do 10. 5 i evo u junu mjesecu je nemam koji bi razlozi mogli biti za to da li je potrebno posjetiti ljekara.

    Odgovoreno: 08. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Manja odstupanja u dužini ciklusa se svakako tolerišu. Naime, regularno trajanje menstrualnog ciklusa je 21-35 dana. Naravno ukoliko vam se ta odstupanja i dalje nastave možete se javiti ginekologu radi pregleda i eventualno ako je potrebno uraditi dopunske pretrage.

      dr sandra radović