Postovani, vise od godinu dana nisam imala ciklus, receno mi je da je zbog kilaze. Nisam dobila nikakvu terapiju. Ali, sada vec 25 dana imam oskudno krvarenje, koje ne znam cime je prouzrokovano. Bilo je jarko svetle boje, a sada je tamno. Da li mi mozete reci sta bi moglo biti u pitanju?

    Odgovoreno: 08. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam svakako da se javite na ginekološki pregled. Može biti u pitanju menstrualno krvarenje a može biti i iregularno krvarenje zbog nekih organskih promena. Npr. Polip na grliću ili endometrijumu (sluzokoža materice) , cista na jajniku, hiperplazija endometrijuma (zadebljanje sluzokože materice) ,. . .
      ginekološkim pregledom će se svakako ustanoviti uzrok krvarenja.

      dr sandra radović