Postovani, nakon popijene escapelle pilule nedelju dana kasnije, 7. Maja sam dobila izazvano krvarenje koje je trajalo 7, 8 dana na sta se nadovezala prava menstruacija koju je i inace trebalo da dobijem 15og maja, i to je sve ukupno trajalo do 21og. E sad sledecu menstruaciju bi trebalo da ocekujem 28 dana nakon prvog dana izazvanog krvarenja ili nakon tog 15og?

    Odgovoreno: 08. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Krvarenje koje ste imali nakon popijene escapelle pilule je iregularno kako ste i sami rekli, tako da narednu menstruaciju očekujte u vreme kada i treba da dođe- oko 15. U mesecu.

      dr sandra radović