Dobar dan. Do prije 6 mjeseci nisam imala redovnu menstruaciju. Onda sam pocela dobivati redovno. Prosli mjesec u u februaru trebala sam dobiti 25. Ali sam dobila 10. Marta ne tako obilnu menstruaciju. Nikad prije nisam bila u ovakvoj situaciji. Dnevno dobijem po par kapi tamno crvene boje krv i ne znam do kad ce trajati. Navela bi jos da sam imala odnose i brine me da nema ovo kakve veze sa trudnocom. Hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 19. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Ukoliko ste imali nezaštićene odnose a sada praktično imate izostanak menstruacije, jer se tako oskudno krvarenje ne može okarakterisati kao menstrualno, savetujem da uradite hormon beta hcg iz krvi kako bi ste ustanovili da li se zaista radi o trudnoći.

      dr sandra radović