1. Seksualni odnosi nakon operacije ciste jajnika

    Pitanje broj: #138099

    Operisana sam pre tačno dve nedelje, imala sam cistu na desnom jajniku, operisana sam klasičnom operacijom. Posle koliko vremena smem da imam seksualne odnose?

    Odgovoreno: 19. 06. 2015.

Komentari na pitanje: #138099

    • Prošle godine sam imala operaciju ciste na jajnika, jedan su mi uklonili. Kad mogu da planiram trudnoću ove godine?

    • Imala sam pre 10 dana operaciju desni jajovod je odstranjen kad smem odnos da imam

    • imalasam operaciju materice mijoma ostrahjenami materica posle koliko meseca mogu imati seksa?