1. Nalaz PAPA testa

    Pitanje broj: #160054

    Molim Vas da mi protumačite nalaz PAPA testa: u brisu brojni granulociti, srednje brojne superficijalne i intermedijalne pločaste epitelne ćelije, ređe parabazalne epitelije, pojedine, jače degenerisane, lako uvećanih jedara. Bethesda: asc-us

    Odgovoreno: 20. 12. 2018.

Komentari na pitanje: #160054

    • Ljiljana Gluscevic 12. 03. 2021.

      Postovani. Danas sam preuzela nalaz papa test. Evo tezultata. PAPA II n.granulocita bakterija mesovite flore.

      NILM. KONTROLA ZA GODINU DANA. Objasnite mi ovaj nalaz. Druga grupa je ok al me buni ovo sa granulocitima i bakterije mesovite flore. Srdacan pozdrav od Ljiljane.