1. Dejstvo escapelle kontraceptivne pilule u neplodnim danima

    Pitanje broj: #138078

    Koliko je efikasna escapelle tableta ukoliko se uzme odmah nakon odnosa? 6. dan ciklusa je bio u pitanju.

    Odgovoreno: 18. 06. 2015.

Komentari na pitanje: #138078

    • Imala sam nezaštićen odnos 7-i dan ciklusa, tačnije,ciklus je trajao od 22.06-27.06 kada je kao prestao,međutim, sutradan se opet malo videlo u tragovima... ,28.06 je bio nezaštićeno odnos( uz ejakulaciju), Escapelle tabletu sam popila u prvih 12 h.. Skeptična sam,pošto to nije bio slučaj do sada... Sledeći ciklus je trebao biti od juče ili danas(22-26) dana, uglavnom na 26- i dan,ali nije... Kolika je sumnja na trudnoću???🤷🤷

    • Poštovani, imala sam prošlu menstruaciju od 06.04. do 12.04..Odnos u kom je spao kondom imala sam 24.04. i iako sam bila u neplodnim danima popila sam escapelle tabletu nakon 55h…Sad me zanima kad ću dobiti menstruaciju pošto je ovulacija tada već prošla?