1. Braon sekret

    Pitanje broj: #160666

    Poštovani, pre šest meseci počela sam da koristim Femisan A kapi i menstruacije su mi postale redovne. Prošli mesec, a i ovaj sad, pojavljuje mi se samo braon sekret i na tome se zavši. Dešavalo mi se to i ranije kada mi kasni menstruacija, ali uvek posle braon sekreta normalno dobijem. Poslednja dva meseca nema normalne menstruacije, samo baš taman sekret. Šta moze da bude uzrok tome?

    Odgovoreno: 22. 01. 2019.

Komentari na pitanje: #160666

    • Ciklus mi je poranio i imala sam tog dana kad sam dobila jake bolove tipično za mensturalne ali sledećeg dana mi se tok ciklusa smanjio i nije izgledo kao uobičajeni ciklus koji sam imala a već nakon 3 dana nisam imala ništa od ciklusa uradila sam test ali je negativan nezna šta to znači nikad mi do sada ciklus nije sam od sebe prestao uvek mi je trajao po 5 ili6 dana a sada posle 2 dana vec nije bilo tragova ciklusa neznam o čemu se radi dali postoji razlog za zabrinutost osećam bolove u zadnjem delu kičme i u zadnjem delu stomaka kao i neku nadutost u stomaku možda i previše brinem ali ovi simptomi su mi dosta strani zastrašujući