1. Bol prilikom odnosa

    Pitanje broj: #132523

    Tokom odnosa osecam bol, i to traje vec odprilike godinu dana, bila sam dva puta kod ginekologa (kod dva razlicita) i svaki mi je rekao da imam ranicu na grlicu materice, ali da to nije opasno, i da je sve uredu, da ne vide razlog bola. Preporucili su da koristim lubrikant tokom odnosa. To sam i uradila, bol je i dalje ucestal. Osecam cudan bol u vagini tokom predigre i tokom samog odnosa osecam pritisak i bol. Papa test je radjen i na njemu je sve uredu. I meni nije jasno zasto imam bolove. Razmisljam cak da odem i kod privatnog ginekologa da cujem jos jedno misljenje.

    Odgovoreno: 06. 12. 2014.

Komentari na pitanje: #132523

    • Imam 16 godina i pre 2 god sam pocela redovno da dobijam i desilo mi se pre godinu dana da nisam dobila 3 meseca i onda sam posle sve redovno dobijala sve do avgusta i od avgusta do sada uopste i bila sam kod ginekologa i rekao mi je da sacekam jos do 20 decembra kad bih trebala da dobijem i ako ne dobijem da cu morati da pijem antibebi pilule a 8 maja mi je bilo 2 godine kako dobijam, a moje pitanje je da li mogu da imam odnose do tada i ako ne dobijem?