Poštovani, zamolio bih vas da mi odgovorite na pitanje. Moja djevojka imala je zadnju menstruaciju od 5. 2. Do 11. 2. Inače ciklusi su joj redoviti i traju 30 dana. Jučer (14. 2.) primjetila je da je počela krvariti pa smo se malo uplašili. Nikada još nije bila kog ginekologa pa stoga upućujem pitanje vama. Zadnji seksualni odnos imali smo 13. 2. Naveće. Nije osjetila nikakvu bol prilikom odnosa. Krvarenje se nastavilo i danas (15. 2.) . U četvrtak (11. 2) na kraju menstruacije se nahladila, a potom je u petak (12. 2.) imala prehladu. Eto zanima me vaše sud o ovome i vaše mišljenje što bi to bilo. . . . S poštovanjem

    Odgovoreno: 18. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Mislim da bi najbolje bilo da se vaša devpjka javi na ginekološki pregled da bi se videlo zašto je došlo do naknadnog krvavljkenjam da li zbog neke promene na grliču materice ili zbog upale sluznice materice, nekog hormonalnog razloga,. Dakle obavezan je pregled,