Postovani, zbog eserihije pila sam antibiotik panklav, ali sam primetila poslednji dan terapije da imam probleme se peckanjem i svrabom, pa mi je lekar dao vaginaletu lomexin. Posto se stanje pogorsalo, rekao mi je da izmem canesten od 500 i taj dan mi je bilo malo bolje. Posto suprug i ja pokusavamo da imamo dete vec 2 godine, imali smo odnos drugi dan stavljanja (zbog ovulacije) vaginalete canesten i prilikom odnosa sam imala bolove i peckanje, sto se nastavilo i posle odnosa. Molim vas recite mi da li sam smela da imam odnose i sta sledece da uzmem od terapije? Hvala

    Odgovoreno: 18. 02. 2010.

Komentari na pitanje: #53407

    • Eserihiju sam izlecila posle koriscenja vaginaleta gynoflor!