Postovani, moj problem je sto 3 godine pokusavam da ostanem trudna. Uradila sam vaginalni, cervikalni bris, hlamidiju, hsg, laparoskopiju i tu je sve bilo u redu, tj nisu pronasli nikakvu bakteriju, hsg kaze da su jajovodi prohodni, a laparoskopija je pokazala da nema priraslica. Pronasli su mi polip u materici od 2mm, (kao zrno bibera) i rekli da on ne smeta nista, i nije uzrok neplodnosti. Da li i vi mislite tako? Hvala, sanja

    Odgovoreno: 18. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Svaki poli se treba odstraniti bez obzira gde se nalazi,. Niste naveli da li je suprug uradio spermogram, treba da se javite vašem ginekologu da vidi da li u menstrualnom ciklusu imate ovuzlaciju ili ne, što je zapravo i najvažnije, ukoliko nemate ovulaciju tada se daju lekovi koji se zovu stimulatori ovulacije, morate naći dobrog ginekologa u vašem mestu da vam ovo sve podrobnije pojasni,.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #53388

    • Poštovani. Dali mogu zatrudniti gutanjem sperme čitala sam puno foruma al jedni kazu moze jedni kazu nemoze pa zelim da cujem vas odgovor. Hvala unapred