Postovani. . . . U barku sam vec dvije godine, u poslednej vrijeme mi se pojavio svrab i oteknuce v. Usnica posle sexa. . . . . Pitanje je zasto se to pojavljuje i kako sprijeciti. . . . Unaprijed zahvalna

    Odgovoreno: 18. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Verovatno postoji nerka infekcija te treba da uzmete briseve kod vašeg ginekologa, a može se opisano stanje pojaviti i ako odnos traje duže ili je pak u nekom neprirodnom položaju,.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #53369

    • Meni se nesto slicno desava. Naime, dva puta, posle sex. Odnosa, pojavi se mali otok, i svrbi ili pecka. I traje nekoliko dana.