Da li smem da imam sexualne odnose ako koristim vaginolete od kantriona?

    Odgovoreno: 18. 02. 2010.

Komentari na pitanje: #53349

    • Biljana Djisalov 21. 04. 2011.

      Postovani. . . Imam 45 godina, pre dve godine imala sam redovno menstruacije i odjednom se to promenilo i kad dobijem nije prestajalo i po dva meseca, posle gutanja pilulica za prestanak (ne secam se naziva) i savet ginekologa, stavila sam mirenu. . . Sad je imam godinu dana. . Ali i dalje imam isti problem, isla sam na kontrole, doktor mi je na kraju saopstio da je to verovatno zbog stresa i predlozio da izvadim spiralu. . . Molim vas za savet, jer ja zaista vise ne znam sta da radim. . . Hvala unapred