Za ginekologa. Dobro vece htela bih da vas zamolim za odgovor, uradila sam analizu urina i ona glasi 35-40 le u 3 mesecu trudnoce sam i htela bi da znam da li je te opasno za bebu. Puno vam hvala unapred.

    Odgovoreno: 21. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Kod normalnog i urednog nalaza urina ima 2 do 6 leukocita, sve preko 10 leukocita je patološki nalaz urina, treba da uradite urinokulturu i da vam vaš ginekolog da terapiju po antibiogramu, ne može štetiti bebi ali može vašim bubrezima,.