Postovani doktore, imam iii grupu vaginalni sekret i ginekolog mi je prepisao poliginaks vaginalete, medjutim kod nas u apoteci toga trenutno nema. Koje vaginalete mogu da budu zamena i da li da napravim pauzu dok mi traje mesecni ciklus?

    Odgovoreno: 21. 01. 2010.

Komentari na pitanje: #50912

    • Imam jedno pitanje. Doktor mi je prepisao Poliginaks. Rekao mi da koristim 6 po jednu svako veče, ali njih nisam ispela da nadjem. Prepisao mi je u zamenu Macmirol complex, njih ima 12 da li njih mogu da koristim isto 6 kako mi je prepisano ili svih 12 pošto je zamena. Hvala

    • Aleksandra Ivanovic 01. 06. 2011.

      Postovani doktore, pojacan mi je sekret, bez mirisa, bele boje, sa pracenjem svraba i peckanja. Molim vas za savet sta da koristim, jer mi je pregled zakazan tek za 27. 06. Ici cu na pregled ali do tada sta da radim?: (