Postovani, da li bi vi mogli da mi pomognete? Vec godinu dana pokusavam da zatrudnim, ali mi posle svakog odnosa sva sperma izadje napolje, pokusala sam i da podignem noge gore ali cim ih spustim sve iscuri. U cemu je problem i sta da radim? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 21. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Plitkaa vam je rodnica, posle odnosa ne dižite noge, već ispod karlice stavite jastuče, da je karlica podignuta i tako ostanite ležati pola sata,.