Bakterioloski nalaz je utvrdio positiv na mycoplasma hominis >100. 000 terapija: doxycyclin 2x1 10 dana i polygynax vaginalete. Godinama sam se zalila na pojacan sekret, tek sada su uradjene analize na myco i urea plasmu, jer su svi ostali brisevi bili ok. Zanima me da li i partner treba da ima neku terapiju? Doktorka mi nista nije naglasila a ja sam zaboravila da pitam.

    Odgovoreno: 21. 01. 2010.

Komentari na pitanje: #50890

    • Pitanje je za ginekologa; posle uradenih svih potrebnih analiza dobila sam dijagnozu papiloma virusa uz to sam dijabeticar i imam ranicu na grlicu materice doktor je rekao da treba da dolazim na kontrolu na 5 do 6 meseci i da za sada nema sta da leci pa me interesuje sta bih ja mogla tu da ucinim za svoje izlecenje