Postovani, vec duze vrijeme imam problema sa pojacanim i jako gustim iscjedkom koji skoro pa i nije nikako u tekucem stanju. Izlazi u formiranim komadicima i jako obilno! Mozete limi molim vas objaniti o cemu se radi. Moram napomenuti da sam i ja od onih koji jos nisu prezivjeli strah od prvog ginekoloskog pregleda tako da. . . Svjesna sam da moram to odaviti ali jos uvijek imam strah. Pozdrav

    Odgovoreno: 21. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Najverovatnije po opisu se radi o gljivičnoj infekciji, potrebno je da razbijete strah, odete do ginekologa da vam se uradi vaginalni sekret i da terapija,.