Poštovani! Imam 29 godina. S obzirom na to da se pripremam na prvu trudnoću, osim cervikalnih briseva imali li potrebe i smisla da (preventivno) radim torch test prije trudnoće ili da ga radim tek nakon što zatrudnim? Nemam nikakvih simptoma ni poteškoća. Cijepljena sam protiv rubeole. Unaprijed zahvaljujem!

    Odgovoreno: 21. 01. 2010.

Komentari na pitanje: #50882

    • Zapravo imam pitanje vezano za torch test. Mozete li mi objasniti sta je to? Posto i muz i ja planiramo trudnocu. Hvala!!!!