Postovani, imam 35 godina i cikluse na 27 dana i to normalne. Imam jedno zdravo dete od 7 god. Interesuje me zbog cega mi se pojavio slab smedji iscedak 21. Dana ciklusa? Ciljane odnose sam imala od 10. -13. Dana ciklusa. Posto pokusavam vec duze vreme da ostanem trudna. Spermogram uredan kao i moji vaginalni brisevi. Sta mislite da bih jos trebala da proverim, a da nije invazivno? Unapred veoma zahvalna

    Odgovoreno: 21. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Verovatno se radi o ranijoj insuficijenciji žutog tela, nakon ovulacije, kada zbog pada progesterona može doći do smedjkastog oskudnog iscedka,. Uradite jedan kvalitetan ultrazvučni pregled i ultrazvučno od desetog dana pratite ovulaciju tj radite folikulometriju da se vidi da li je ciklus plodan ili ne,.