Pre 2 nedelje sam imala vanmatericnu trudnocu, levi jajovod mi je odstranjen laporaskopski, a desni je prohodan. Da li odstranjenje jednog jajovoda znaci da cu moci da zatrudnim svaki drugi mesec, samo onda kad je ovulacija na desnom jajniku? Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 21. 01. 2010.

Komentari na pitanje: #50872

    • Izvinjavam se ako budem neprijatna ali mi je zasmetalo da jedan doktor nemojte pise razdvojeno ne mojte, dakle nemam, nisam, nemoj i necu se pise sastavljeno.