Postovani. . . Molim vas za savet sto pre ako je moguce. . . Treba da primim pregnuy od 5000 na 25. 01. 2010. A sada pijem klomifen. Recite mi da koje su moguce nezeljene reakcije od te inekcije s obzirom da je nikada nisam primala. . . . Moj problem je inece sto pokusavam da ostanem u drugom stanju vec 2, 5 god. Nisam imala redovne cikluse. Molim vas za informaciju jer sam jako uplasena! Unapred hvala. .

    Odgovoreno: 22. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Ne m ožete imati nikakve nuspojave neželjene prirode, to je injekcija koja će odložiti ovulaciju za odredjeno vreme da bi se išlo na ciljani odnos ili inseminaciju, u zadato vreme.