Interesuje me u vezi menopauze. Nemam redovnu mens. Ciklus i kad imam traje dva do tri dana da li je to normalno za moje godine. To traje vec nekoliko meseci i stvara mi nervozu. Pila sam teblete da bih dobijala redovno ali nista tablete su primolut -nor

    Odgovoreno: 22. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Niste naveli koliko godina imate,. Ukoliko sumnjate na premenopauzu uradite fsh hormon hipofizne žle4zde, ćije če vam vrednosti pokazati da li ste u premenopauzi iline,.