Zelim strucno misljenje ginekologa. Imam dijagnozu-cervicitis chronica condylomatosa. Koilociti. Doktorka mi je dala da pijem ehinacea sirup, cedevitu i vaginalete hiperol. Jedina tegoba koju imam je dosta sekreta. Mene interesuje da li je to sto imam opasno i da li su mi dali ispravnu terapiju, a bila sam na kiritazi kanala mat. I biopsiju su radili. Isto bih pitali da li je to opasno po mog muza ili ukoliko se odlucim za trudnocu, vec imam jedno dete.

    Odgovoreno: 13. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Pošaljite nam nalaze biopsije i abrazije, dal li ste radili pcr na palpiloma viruse, ukoliko niste neka vam se uradi taj bris,. Pomenuta terapija je dobra da jača imunološki sustav organizma,. Ponovite nalaz papa brisa i kolposkopiju,.