Imam 22 god. Pre 2 meseca imala sam upalu jajnika, ginekolog mi je prepisao kapsule hemomicin 6 i vag. Macmiror. Posle terapije mi je bilo dobro ali nekoliko dana kasnije bolovi u jajnicima su se ponovo pojavili. Sada pijem puno cajeva medjutim ni to mi ne pomaze. Mozete li mi nesto preporuciti i savetovati sta da radim?

    Odgovoreno: 13. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Preporuka je da uradite ultrazvučni pregled male karlice vaginalnom sondom i da se vidi da li se radi o upali ginekoloških organa ili pak bolnost pripada nekom drugom organu male karlice, mislim da je terapija hemomicinom bila nedovoljna da bi se izlečila upala,.